Terminarz i wyniki

PGE Ekstraliga 1. kolejka Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 6+1 (1,1*,2,2,0)
Złoty Kask - eliminacje w Gdańsku 1. miejsce 12 (1,2,3,3,3)
PGE Ekstraliga 2. kolejka Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 6+2 (3,1*,1*,0,1)
Eliminacje Brązowego Kasku w Rybniku 1. miejsce 15 (3,3,3,3,3)
Złoty Kask - finał w Pile 14. miejsce 4 (0,0,2,1,1)
PGE Ekstraliga 3. kolejka GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 10+2 (2*,2,2*,1,3)
Srebrny Kask - eliminacje w Rzeszowie 1. miejsce 14 (3,3,3,2,3)
PGE Ekstraliga 4. kolejka Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 5+1 (3,0,2*,0,0)
Brązowy Kask - finał w Gnieźnie 1. miejsce 15 (3,3,3,3,3)
Mistrzostwa Polski Par Klubowych - finał w Ostrowie Wlkp. 6. miejsce 2 (0,1,1)
PGE Ekstraliga 5. kolejka Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 5+1 (2,2*,0,1)
68. Memoriał Alfreda Smoczyka w Lesznie 3. miejsce 12+3 (2,2,3,3,2)
PGE Ekstraliga 6. kolejka Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno 3+2 (2*,0,1*,0)
2. Liga Żużlowa Stainer Unia Kolejarz Rawicz - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów 7+1 (1,3,1*,1,1)
Srebrny Kask - finał w Lublinie 5. miejsce 10 (1,3,3,1,2)
PGE Ekstraliga 7. kolejka Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów 5+1 (3,0,2*)
XV Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie 13. miejsce 6 (3,2,0,1,0)
Indywidualne Mistrzostwa Polski - ćwierćfinał w Opolu 1. miejsce 14 (3,3,3,3,2)
PGE Ekstraliga 8. kolejka Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno 5+2 (3,1*,1*)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - RK w Vetlandzie 3. miejsce 13 (3,3,1,3,3)
PGE Ekstraliga 9. kolejka Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń 9 (3,3,1,2)
Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów 2. miejsce 13 (3,2,2,3,3)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - 1. finał w Daugavpils 5. miejsce 12 (3,3,2,1,2,1)
Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów - półfinał w Gnieźnie 1. miejsce 15 (3,3,3,3,3)
PGE Ekstraliga 10. kolejka Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 5 (2*,2,1*)
Indywidualne Mistrzostwa Polski - półfinał w Gnieźnie 1. miejsce 12 (2,1,3,3,3)
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów - półfinał w Rydze 1. miejsce 12 (3,3,3,3)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - III runda w Tarnowie 1. miejsce 8+1 (3,3,2*)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów - 2. finał w Lesznie 4. miejsce 13 (2,2,2,3,2,2,W)
PGE Ekstraliga 11. kolejka Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 3+1 (2*,0,1)
PGE Ekstraliga 12. kolejka Falubaz Zielona Góra Fogo Unia Leszno 9 (3,3,3,0,W)
Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów - finał w Daugavpils 2. miejsce 9 (0,3,3,3,0)
PGE Ekstraliga - półfinał Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 1+1 (1*,0,0)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - XIII runda w Gnieźnie 1. miejsce 8+1 (3,2*,3)
PGE Ekstraliga - półfinał Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 3+2 (1*,2*,0)